MARCOPOL – oficjalny blog firmowy

Marcopol w Kanadzie

Marcopol Kanada

Nasz wieloletni Klient z branży budowlanej z Kanady zgłosił się do nas z kolejnym projektem – prośbą o pilne wykonanie dedykowanych wkrętów na indywidualne zamówienie na podstawie rysunku. Nasi eksperci podejmują takie wyzwania, wyprodukowaliśmy je ściśle według wytycznych Klienta, a następnie drogą morską trafiły one do Kanady.

Branża budowlana z całego świata docenia współpracę z naszą firmą przede wszystkim za wysoką jakość produktów, a dodatkowo za elastyczne podejście.

Takie projekty, podejmowane przez #Marcopol, nie są rzadkością, czego efektem są zadowoleni Klienci na całym świecie. Poprzednią podobną realizację wysłaliśmy do Korei Południowej.

Marcopol stworzy miejsca praktyk a docelowo zatrudnienie

uczniowe-zukowo

Dla nas edukacja zawodowa jest bardzo ważna. #Marcopol stworzy miejsca praktyk, a docelowo zaoferuje zatrudnienie uczniom po zakończeniu szkoły!

Właśnie nawiązaliśmy współpracę z ZSZ z Żukowa, która kształci przyszłych fachowców. Na nasze zaproszenie odwiedzili nas uczniowie z klasy o profilu logistycznym. Eksperci z Marcopolu opowiedzieli im o zasadach funkcjonowania organizacji i zorganizowali study tour po najnowszych magazynach – buforowym i dystrybucyjnym.

Jako nowoczesna i dynamicznie działająca firma pokazaliśmy jak ważna jest otwartość pracodawcy na rozwój pracowników. Udana wizyta upewnia nas, że odwiedziny przyszłych fachowców to dobry kierunek i będziemy go kontynuować.

(więcej…)

Prowadnice 3D dolnego montażu z pełnym wysuwem i wysuwem częściowym

Prowadnice 3D dolnego montażu z pełnym wysuwem i wysuwem częściowym

Nieodłącznym elementem każdej szuflady są prowadnice. To dzięki nim możliwe jest wygodne i bezproblemowe wsuwanie i wysuwanie szuflad poza korpus mebla. Na rynku dostępnych jest wiele prowadnic, jednak nie wszystkie zapewniają optymalną funkcjonalność. Podczas doboru trzeba zwracać uwagę przede wszystkim na wysoką jakość produktu. Tylko solidnie wyprodukowane prowadnice, wykonane z wysokiej jakości materiałów i z zastosowaniem nowoczesnych technologii zapewnią nam długą żywotność i sprawne działanie. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na kluczowe właściwości, takie jak m.in. możliwość regulacji w 3 wymiarach, maksymalny udźwig, rodzaj i sposób montażu czy funkcje dodatkowe.

Istotną kwestią jest również specyfika wysuwu szuflady poza korpus mebla. To również zależy od rodzaju prowadnic, jaki wybierzemy. W ofercie firmy Marcopol dostępne są prowadnice 3D z pełnym wysuwem i częściowym wysuwem. Pełny wysuw rekomendowany jest przede wszystkim w przypadku płytkich szuflad, w których dostęp do tylnej części może być utrudniony. Pełen wysuw, jak sama nazwa wskazuje, pozwala na całkowite wysunięcie szuflady na długość całej prowadnicy. Częściowy wysuw stosowany jest w przypadku wysokich szuflad, które zapewniają bezproblemowy dostęp do całej zawartości szuflady, również w jej tylnej części.

Specyfika prowadnic 3D z pełnym wysuwem

Prowadnica 3D z pełnym wysuwem, która znajduje się w ofercie firmy Marcopol, wyposażona jest w system synchronizacji i łagodnego domykania. Zapewnia niezwykle płynne, stabilne działanie i gwarantuje łatwość obsługi. Wykonana jest z wysokiej jakościowo stali o optymalnej grubości. Oferuje trwałość, która szacowana jest na nawet 50 000 cykli. Maksymalna nośność zapewnianych przez nas prowadnic wynosi 30 kg, co znacznie poszerza zakres ich zastosowań.

Siła niezbędna do otwierania i zamykania szuflad regulowana jest przy użyciu śruby mimośrodowej na amortyzatorze. W łatwy sposób można regulować również wysokość. Montaż prowadnic 2D z pełnym wysuwem jest prosty i bezpieczny. Ten mechanizm montowany jest trzypunktowo na rączki.

Specyfika prowadnic 3D z wysuwem częściowym

Prowadnica 3D z częściowym wysuwem również jest wykonana ze stali. Zapewnia nośność do 25 kg, co stanowi nieco mniejszą wartość niż w przypadku pełnego wysuwu. Jednocześnie gwarantowana żywotność wynosi nawet 80 000 cykli. Użytkowanie szuflady z tą prowadnicą jest stabilne i płynne. Prowadnica zapewnia częściowe wysuwania, a montaż odbywa się przy użyciu przedniej śruby.

Jest to prowadnica, która stanowi optymalne rozwiązanie dla dużych i małych producentów mebli.

Nowa marka Praktik

praktik

Mały remont czy większa inwestycja? Teraz jest Praktik! To nowa marka od Marcopol – niezbędna u każdego majsterkowicza i dobra propozycja dla tych, którzy cenią przede wszystkim sprawdzone i praktyczne rozwiązania.

Szeroka oferta produktów niezbędnych w pracach budowlanych i wykończeniowych – od wierteł, tarczy do cięcia, aż po liny i łańcuchy – już wkrótce będzie dostępna na simple24.pl oraz w dobrych punktach sprzedaży.

#remont #budownictwo #budujzmarcopolem #marcopol

Nowa marka – Marcopol Plus

Marcopol Plus to marka premium dla połączeń do profesjonalnych zamocowań w branży budowlanej. Produkty Marcopol Plus podlegają najbardziej surowym kryteriom testów jakościowym. Najwyższe parametry jakościowe potwierdzają europejskie jednostki certyfikujące.

Marcopol bez kompromisów

Sprawdź na: www.Marcopol.pl

Oferta i Katalog Titanium PRO 2019

Podobnie jak w sporcie, w branży budowlanej precyzja, skuteczność i wytrzymałość to podstawa. To gra na wielu polach, dlatego też zebraliśmy szeroką ofertę produktów Titanium Pro w jednym, nowym katalogu. TitaniumPRO to kompleksowa odpowiedź na potrzeby profesjonalistów, którzy poszukują niezawodnych i sprawdzonych rozwiązań do prac wykończeniowych i budowlanych.
Katalog do pobrania tutaj: Katalog Titanium Pro 2019

Wspieramy zwierzaki z OTOZ Animals

OTOZ ANIMALS MARCOPOL

Marcopol znowu łączy wielkie serca i pomaga potrzebującym! Tym razem, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, zorganizowaliśmy w naszej firmie wielką zbiórkę wysokokalorycznej żywności, kocy i ciepłych ubrań dla zwierząt z OTOZ Animals. Trwa jeszcze kompletacja elementów złącznych i materiałów budowlanych, które w najbliższych dniach przekażemy do schroniska. Dzięki nim OTOZ Animals będzie mogło…

Artykuł Wspieramy zwierzaki z OTOZ Animals pochodzi z serwisu Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub.

INWENTARYZACJA

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, iż w związku z planowaną inwentaryzacją w naszych magazynach oraz zbliżającym się okresem świątecznym, wysyłki towaru z magazynu centralnego będą realizowane do 17.12.2018 r. oraz od 02.01.2019 r. Bardzo prosimy o uwzględnienie powyższych informacji w procesie planowania zakupów i dostaw. Informujemy także, że w dniach 24 i 31 grudnia 2018 r. nie…

Artykuł INWENTARYZACJA pochodzi z serwisu Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub.

Cybant do mocowania i unieruchamiania rur i prętów

CYBANT MARCOPOL

W naszej ofercie pojawiły się nowe produkty: Cybant Typ B (Kabłąkowy) owalny – ocynk biały (+ podkładka i nakrętka) Cybanty owalne Typu B (Kabłąkowe) przeznaczone są do mocowania różnej średnicy rur i prętów. Wygodne w użyciu – szybkość montażu i demontażu. Produkt ocynkowany. Cybant Typ C (Kwadratowy) – ocynk biały Cybanty kwadratowe Typu C –…

Artykuł Cybant do mocowania i unieruchamiania rur i prętów pochodzi z serwisu Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub.

Zobacz katalog produktów Marcopol

Sprawdź produkty: śruby, nakrętki, podkładki, wkręty, złącza meblowe, nity, nitkonakrętki, piły tarczowe i wiele innych w naszym katalogu. Produkty podzielone są na kategorie, branże, wg zastosowania, norm i numerów katalogowych. Zobacz