Marcopol / strona główna

Proces rekrutacji

 

Etap 1. Przesłanie aplikacji (CV)

  • Jeżeli chcesz z nami pracować to wyślij swoje CV w sposób, który podany został w interesującym Cię ogłoszeniu! Najczęściej podajemy konkretny link, który przekieruje Cię do odpowiedniej rekrutacji w naszym systemie rekrutacyjnym. Tylko czasem prosimy o przesłanie CV na konkretny adres mailowy.
  • Pamiętaj o dopisaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych (treść zgody na dole strony).
  • Jeżeli chcesz przesłać swoje CV gdy akurat nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które mogłoby Cię interesować, prześlij je na adres : praca@marcopol.pl

Etap 2. Rozmowa kwalifikacyjna

  • Skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, jeśli uznamy, że Twoja aplikacja odpowiada wymaganiom stanowiska, na które prowadzimy rekrutacje.
Etap 3. Wybór najlepszego kandydata / najlepszej kandydatki i zatrudnienie
  • Na podstawie dotychczasowych spotkań oraz po analizie doświadczeń zawodowych oraz kwalifikacji na stanowiska pracy - podejmujemy decyzję o wyborze kandydata / kandydatki.
  • Jeśli decyzja jest pozytywna, kontaktujemy się z wybranym kandydatem w celu omówienia warunków zatrudnienia. 

 

W jaki sposób przesłać CV na aktualną ofertę?

  • Aktualne procesy rekrutacyjne znajdziesz w zakładce: Kariera / Aktualne oferty pracy (w menu po lewej).

W jaki sposób przesłać CV gdy nie ma oferty na interesujące Cię stanowisko?
Jeżeli chcesz pracować w naszej firmie, ale aktualnie nie poszukujemy nikogo na stanowisko, którym jesteś zainteresowany/-a, prosimy prześlij swoje CV na adres praca@marcopol.pl


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (dołącz ją do swojego CV):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.