Ponad 20 000 różnych produktów dla branży budowlanej

Bogate portfolio produktów
dla branży budowlano-montażowej

Stale rozwijamy, udoskonalamy i poszerzamy naszą ofertę dedykowaną dla branży budowlano-montażowej. W ofercie posiadamy ponad 20 000 różnych produktów, jakość których potwierdzają nasi zadowoleni i powracający do nas Klienci.

Kontrola jakości

W pełni wyposażone, nowoczesne zaplecze badawcze gwarantuje najwyższy standard kontroli produkcji. Dodatkowo, na bieżąco prowadzimy testy naszych produktów. Nasze laboratorium objęte jest ciągłym nadzorem jednostek zewnętrznych, które potwierdzają wysoką jakość naszych wyrobów certyfikatami i aprobatami technicznymi.

Certyfikowane elementy złączne, producent Marcopol
Elementy złączne znakowane symbolami CE lub B

Kompletna dokumentacja techniczna

Nasze wyroby dedykowane dla budownictwa są znakowane symbolami CE lub B, które w 100% są zgodne z obowiązującym prawem. Dokumentacja techniczna zgodna z wymaganymi normami gwarantuje naszym Partnerom biznesowym bezproblemowy i szybki odbiór wykonanych prac.

Profesjonalne wsparcie techniczne

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem – nasi Klienci mogą liczyć na nasze profesjonalne wsparcie techniczne oraz konsultacje przed- i posprzedażowe. Jako ekspert w branży oferujemy profesjonalne i rzetelne doradztwo, zapewniając naszym Partnerom biznesowym bezpieczną inwestycję.

Wsparcie techniczne i eksperckie doradztwo, producent Marcopol
Skład konsygnacyjny IDEA, autorskie narzędzie Marcopol