Marcopol Producent śrub dane kontaktowe

Marcopol Sp. z o.o. Producent śrub

Dane firmy

Dane firmy

ul. Oliwska 100
80-209 Chwaszczyno

NIP 589 000 85 28
KRS 0000084735

Sąd Rejonowy w Gdańsku
VIII Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy 2 425 404 zł

Masz pytania

Chcesz wysłać zapytanie ofertowe lub dowiedzieć się więcej o konkretnym produkcie?

Skorzystaj z poniższego formularza.

Formularz zapytania ofertowego/o produkt

Masz pytania

Masz do nas pytanie poza ofertą handlową i produktami?

Zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych jest Marcopol Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Oliwskiej 100 w Chwaszczynie. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi odpowiedzi na zadane pytanie. Spełniając obowiązek informacyjny Administratora danych prosimy o zapoznanie się pod poniższym linkiem.

ikona listy

Recepcja

tel.: +48 58 55 40 555
fax:+48 58 55 40 566
pn. – pt. 7:00 – 16:30
biuro@marcopol.pl

Dział handlowy

Dział handlowy

tel.: +48 58 55 40 655
pn. – pt. 7:00 – 16:30
dzial.handlowy@marcopol.pl

Dział logistyki

Dział logistyki

tel.: +48 58 55 40 676
fax: +48 58 55 40 686
transport@marcopol.pl

Dział technologiczny

Dział technologiczny

tel.: +48 58 55 40 619
fax: +48 58 55 40 610
technolodzy@marcopol.pl

Dział eksportu

Dział eksportu

tel.: +48 58 55 40 410
fax: +48 58 55 40 419
export@marcopol.pl

Krajowe biura handlowe

Białystok

BIURO HANDLOWE
ul. Ciołkowskiego 88H
15-545 Białystok, Polska
tel.:+48 85 652 67 85
bialystok@marcopol.pl

Bydgoszcz

BIURO HANDLOWE
ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 /lok. 9
85 – 862 Bydgoszcz, Polska
tel.:+48 52 328 77 68
fax:+48 52 371 76 26
bydgoszcz@marcopol.pl

Nie prowadzi sprzedaży na miejscu.
Istnieje możliwość zamówienia towaru.

Chwaszczyno

DZIAŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ
ul. Oliwska 100
80-209 Chwaszczyno, Polska
tel.:+48 58 55 40 433
fax:+48 58 55 40 439
sprzedaz@marcopol.pl

Chwaszczyno

BIURO HANDLOWE
ul. Oliwska 100
80-209 Chwaszczyno, Polska
tel.:+48 58 554 04 23
fax:+48 58 554 05 65
chwaszczyno@marcopol.pl

Kalisz

BIURO HANDLOWE
ul. Wrocławska 152-186
62-800 Kalisz, Polska
tel.:+48 62 753 66 64
kalisz@marcopol.pl
Nie prowadzi sprzedaży na miejscu.
Istnieje możliwość zamówienia towaru.

Katowice

BIURO HANDLOWE
ul. Kościuszki 227
40-600 Katowice, Polska
tel.:+48 32 252 86 36
katowice@marcopol.pl

Kielce

BIURO HANDLOWE
ul. 1 Maja 191
25-655 Kielce, Polska
tel.:+48 41 332 01 93
kielce@marcopol.pl
Nie prowadzi sprzedaży na miejscu.
Istnieje możliwość zamówienia towaru.

Kraków

BIURO HANDLOWE
Al. Pokoju 82
31-564 Kraków, Polska
tel.:+48 12 686 15 75
krakow@marcopol.pl
Nie prowadzi sprzedaży na miejscu.
Istnieje możliwość zamówienia towaru.

Olsztyn

BIURO HANDLOWE
ul. Wyszyńskiego 1
10-457 Olsztyn, Polska
tel.:+48 89 533 85 63
fax.:+48 89 539 02 64
olsztyn@marcopol.pl

Poznań

BIURO HANDLOWE
ul. Klonowa 24
62-002 Suchy Las k/Poznania, Polska
tel.:+48 61 892 60 85
poznan@marcopol.pl

Szczecin

BIURO HANDLOWE
ul. Andrzeja Struga 5
70-784 Szczecin, Polska
tel.:+48 91 485 69 30
szczecin@marcopol.pl

Warszawa

BIURO HANDLOWE
ul. Puławska 405
piętro 2
02-801 Warszawa, Polska
tel.:+48 22 886 10 56
warszawa@marcopol.pl
Nie prowadzi sprzedaży na miejscu.
Istnieje możliwość zamówienia towaru.

Wrocław

BIURO HANDLOWE
ul. Rogowska 117c
54-440 Wrocław, Polska
tel.:+48 71 339 78 52
wroclaw@marcopol.pl

Filie zagraniczne

UAB „Marcopol Baltija”

Pirklių g.5
LT-02300 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 52 306 183
Fax: +370 52 137 184
baltija@marcopol.lt

UAB „Marcopol Baltija”

Klaipėda Šilutės plentas 79
LT-94101 Klaipėda, Lietuva
Tel.: +370 46 470 413
Mob.: +370 602 19 601
Fax: +370 52 137 184
klaipeda@marcopolbaltija.lt

UAB „Marcopol Baltija”

Draugystės 13A
LT-51224 Kaunas, Lietuva
Tel.: +370 37 280 832
Fax: +370 52 137 184
kaunas@marcopolbaltija.lt

UAB „Marcopol Baltija”

Metalistų g. 6h
LT-78107 Šiauliai, Lietuva
Tel.: +370 41 201 212
Mob.: +370 60 972 275
Fax: +370 52 137 184
siauliai@marcopolbaltija.lt

Marcopol Estonia

OÜ Sepa 15G
LT-50113 Tartu, Estonia
Tel.: +372 7401 410
Fax: +372 7401 411
Mob.: +372 5097 923
estonia@marcopol.ee

ООО “Маркопол Клд Трейдинг”

ул. Гагарина, 239
г.Калининград, Россия
Tел.:  +7 (4012) 51 50 35
Mоб. Tел.: +7 962 260 1940
kaliningrad@marcopol-kld.ru

DANE KONTAKTOWE

LINKI

Kariera