Sieć sprzedaży

Sklepy

Prowadzisz firmę i preferujesz tradycyjną formę zakupów?
Zapraszamy do naszych regionalnych punktów sprzedaży, zlokalizowanych przy Biurach Handlowych Marcopol w poniższych lokalizacjach.

Białystok

BIURO HANDLOWE
ul. Ciołkowskiego 88H
15-545 Białystok
tel.:+48 85 652 67 85
bialystok@marcopol.pl

Nie prowadzi sprzedaży na miejscu.
Istnieje możliwość zamówienia towaru.

Bydgoszcz

BIURO HANDLOWE
ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 /lok. 9
85 – 862 Bydgoszcz
tel.:+48 52 328 77 68
bydgoszcz@marcopol.pl
Nie prowadzi sprzedaży na miejscu.
Istnieje możliwość zamówienia towaru.

Chwaszczyno

BIURO HANDLOWE
ul. Oliwska 100
80-209 Chwaszczyno
tel.:+48 58 554 04 23
chwaszczyno@marcopol.pl

Chwaszczyno

DZIAŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ
ul. Oliwska 100
80-209 Chwaszczyno
tel.:+48 58 55 40 400
fax:+48 58 55 40 439
sprzedaz@marcopol.pl

Kalisz

BIURO HANDLOWE
ul. Wrocławska 152-186
62-800 Kalisz
tel.:+48 62 753 66 64
kalisz@marcopol.pl
Nie prowadzi sprzedaży na miejscu.
Istnieje możliwość zamówienia towaru.

Katowice

BIURO HANDLOWE
ul. Kościuszki 227
40-600 Katowice
tel.:+48 32 252 86 36
katowice@marcopol.pl

Poznań

BIURO HANDLOWE
ul. Klonowa 24
62-002 Suchy Las k/Poznania
tel.:+48 61 892 60 85
poznan@marcopol.pl

Szczecin

BIURO HANDLOWE
ul. Andrzeja Struga 5
70-784 Szczecin
tel.:+48 91 485 69 30
szczecin@marcopol.pl

Nie prowadzi sprzedaży na miejscu.
Istnieje możliwość zamówienia towaru.

Olsztyn

BIURO HANDLOWE
ul. Wyszyńskiego 1
10-457 Olsztyn
tel.:+48 89 533 85 63
fax.:+48 89 539 02 64
olsztyn@marcopol.pl

Wrocław

BIURO HANDLOWE
ul. Rogowska 117c
54-440 Wrocław
tel.:+48 71 339 78 52
wroclaw@marcopol.pl

Kielce

BIURO HANDLOWE
ul. 1 Maja 191
25-655 Kielce
tel.:+48 41 332 01 93
kielce@marcopol.pl
Nie prowadzi sprzedaży na miejscu.
Istnieje możliwość zamówienia towaru.

Warszawa

BIURO HANDLOWE
ul. Puławska 405
piętro 2
02-801 Warszawa
tel.:+48 22 886 10 56
warszawa@marcopol.pl
Nie prowadzi sprzedaży na miejscu.
Istnieje możliwość zamówienia towaru.

Kraków

BIURO HANDLOWE
Al. Pokoju 82
31-564 Kraków
tel.:+48 12 686 15 75
krakow@marcopol.pl
Nie prowadzi sprzedaży na miejscu.
Istnieje możliwość zamówienia towaru.

Market remontowo-budowlany

ikona listy

Adres

ul. Oliwska 100
80-209 Chwaszczyno k. Gdyni

tel.: +48 58 55 40 448
fax: +48 58 55 40 444
market@marcopol.pl

ikona listy

Godziny otwarcia

pon. – pt.: 7.00 – 17.00

sobota: 8.00 – 14.00

ikona lista

Oferta

  • Elementy złączne
  • Artykuły elektryczne
  • Artykuły meblowe
  • Osprzęt do lin i łańcuchów
  • Artykuły ścierne
  • Narzędzia
  • Elektronarzędzia
  • Artykuły BHP
  • Artykuły budowlane
  • Artykuły malarskie
  • Wiertła
  • Artykuły ogrodnicze, pneumatyczne

Wirtualny spacer – zobacz nasz sklep stacjonany

Kliknij na obrazek w celu obejrzenia panoram (możliwe jest też poruszanie się strzałkami).

Marcopol logo

NEWSLETTER

Facebook LinkedIn YouTube